DUSZPASTERSTWO MŁODZIEŻY ZMARTWYCHWSTAŃCZEJ

Jako zmartwychwstańcy w dokumentach mamy zapisaną prace wychowawczą młodzieży. Wiemy, iż dziś wychowuje się przede wszystkim poprzez towarzyszenie. Istniejąca przy parafii grupa młodzieżowa to nie tyle towarzystwo wzajemnej celebracji, co raczej grupa tych, którym się chce. Poprzez bycie ze sobą dzielenie się swoimi doświadczeniami i talentami tworzymy świeży organizm Kościoła. Organizowane akcje kremówka, sianko, kreda, umożliwiają wspólne wyjazdy zimowe. Obecność w życiu parafialnym to podkreślenie, iż Chrystus jest naszym centrum i naszą radością chcemy Jemu służyć. Grupa młodzieży jest doświadczeniem studentów, licealistów, gimnazjalistów. Starsi niejako prowadzą młodszych i pomagają im szanować i odkrywać swoje prawdziwe życie. Starsi czują się odpowiedzialni za młodszych. Jest to metoda którą nam zmartwychwstańcom pozostawił Sługa Boży Ojciec Paweł Smolikowski CR 

Spotykamy się w każdy piątek o godzinie 19:00 w Logosie. ZAPRASZAMY! :)

Opiekun grupy: o. Tomasz CR