I N T E N C J E   M S Z A L N E

09.05. - 16.05.2021

 

 

VI NIEDZIELA  WIELKANOCNA – 09.05.2021

6:30 – Za ++ z rodziny Literskich i Leszkowskich

8:00 – Za ++ Jana Bilińskiego, Helenę i Mikołaja

9:30 –  Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Ireny w 50 r. urodzin

11:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Franka w 8 urodziny

12:15 – w int. Parafian

18:00 – Za ++ Franciszka i Stefana Gruchała

 

PONIEDZIAŁEK – 10.05.2021

7:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jarosława w dniu urodzin

7:00 – Za + Franciszka Popowskiego w 3 r. śm.

8:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla chrześniaków i ich rodzin

18:00 – Za +Martę, Jana, Stanisława, Stefana, siostrę zakonną Stanisławę, Anielę, Jana, Władysławę

18:00 – Za + Marię Kaiser

 

WTOREK – 11.05.2021

7:00 – Za + Erykę Feitek

8:00 – Za + Gerarda Czaja

8:00 – Za ++ Irenę, Józefa Jereczek, Reginę, Czesława Dorau

18:00 – O beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego Ojca Pawła Smolikowskiego CR

18:00 – Za ++ rodziców: Monikę, Józefa, Annę, Edwarda i dziadków z obojga stron

 

ŚRODA  – 12.05.2021

  7:00 – Za + Waldemara Słomińskiego – int. od sąsiadów

  7:00 – Za ++ Zbigniewa i rodziców z obojga stron

  8:00 – Za ++ rodziców

  8:00 – Za ++ dziadków z obojga stron

18:00 – Intencje do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 13.05.2021

7:00 – Za ++ Wandę, Jana, Jadwigę, Zygmunta, Leszka, Janusza, Jerzego i z rodziny

8:00 – Za ++ Wiktora, Andrzeja Ugowskich i rodziców z obojga stron

8:00 – Za ++ Bolesławę, Jana, Łucję, Anastazego i z rodziny

17:00 – Zbiorowa za zmarłych

18:00 – Za ++ Bronisławę, Mariana Wołowicz w 35 r. śm., Ryszarda, Tadeusza i Helenę Wołowicz, Władysławę, Edwarda, Tadeusza Rogalę, Marię, Michała, Mieczysława Broda

18:00 – Za ++ Opiekuna, rodziców i rodzeństwo z rodziny Borzyskowskich

 

PIĄTEK – 14.05.2021

7:00 – Za ++ Henryka Peplińskiego w 8 r. śm., rodziców i rodzeństwo z obojga stron

8:00 – Za ++ Teodozję, Leona, Edmunda Pałasz

8:00 – Za ++ Zofię, Józefa, Bogdana Bednarek

18:00 – Za + Krzysztofa Kaszubowskiego w 6 r. śm.

18:00 – Za ++ Ryszarda Męczykowskiego i Leona Murglin

 

SOBOTA – 15.05.2021

7:00 – Za ++ Celinę, Mariana Leoniak, Mariusza i dziadków z obojga stron

7:00 – Za ++ Jana, Annę Żynda i z rodziny

8:00 – Za ++ rodziców: Zofię i Alfonsa

8:00 – Za ++ Alfonsa, Kazimierza, babcie, dziadków, Zofię i Walerego

18:00 – Za ++ rodziców: Zofię i Jana, Teresę, Eugenię, Pawła i z rodziny Kupper

18:00 – Za + Agnieszkę Skwierawską

 

NIEDZIELA  – 16.05.2021

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

6:30 – Za ++ Anielę, Edmunda Topka i Henryka Wiercińskiego

8:00 – Za ++ Władysławę, Konrada, Franciszkę, Franciszka Literskich, Leona, Wiktorię Gostomskich, Bernarda Kalaszyńskiego

9:30 –  Za ++ Helenę i Jana Kłopotek

11:00 – Za ++ Helenę i z rodziny Stolc i Stankowskich

12:15 – w int. Parafian

18:00 – Za ++ Czesława Woźniak, rodziców z obojga stron i brata Zbigniewa