I N T E N C J E   M S Z A L N E

06.06. - 13.06.2021

 

NIEDZIELA  – 06.06.2021

6:30 – Za ++ Monikę, Jana, Jadwigę, Władysława Kąkol

8:00 – Za ++ Łucjana, Wandę, Elzę Wolskich i z rodziny Wolskich, Dolnych, Narloch i Tuszkowskich

9:30 –  Za + Annę Leszczyńską int. od rodziny Stanisława Repińskiego

9:30 – Za + Jana Literskiego

11:00 – Za ++ brata Jerzego w 17. R. śm., ojca Uga, matkę Janinę Piankowskich i Halinę Broc

12:15 – Jubileusz ks. Mariusza

16:00 – Żywy Różaniec: za + Helenę Luc i + Stanisława Słomińskiego

18:00 – Za ++ Stanisława, Martę Duske, Wiktorię, Walentego, Stanisława, Helenę Golec

 

PONIEDZIAŁEK – 07.06.2021

7:00 – Za +  Helenę Hinc w 2 r. śm.

7:00 – Za ++ Marka Korpalskiego, Czesławę i Zbigniewa Zaremba

8:00 – Za ++ Anielę Żywicką w r. śm., Franciszka i Józefa

18:00 – Za ++ Gertrudę Węsierską i rodziców

18:00 – Za ++ Edmunda Łakomiaka, jego rodziców i siostrę Władysławę

 

WTOREK – 08.06.2021

7:00 – Za ++ Irenę, Stanisława Machut, Henryka, Teresę Kliniewskich, rodziców z obojga stron, córkę Marię i wnuka Cezarego

7:00 – Za ++ Rozalię, Stanisława i Czesława Dziemińskich

8:00 – Za ++ Danutę, Adama Zrodowskich, Krystynę, Stanisława Dobrosz, ++ z rodziny Dobrosz i Romana Kropidłowskiego

8:00 – Za + Teresę Gołuńską

18:00 – Za + Pawła Lubińskiego

 

ŚRODA  – 09.06.2021

  7:00 – Ku czci Ducha Świętego

  7:00 – Za + ks. Gerarda int. od mieszkańców Kościerzyna - Wybudowanie

  8:00 – Za + ks. Gerarda int. od Ireny i Jana Buników z Nowego Sącza

  8:00 – za ++ Zygmunta Kropidłowskiego, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

18:00 – Intencje do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 10.06.2021

7:00 – Za ++ Edwina i jego rodziców

8:00 – Za + Antoniego Butowskiego

17:00 – zbiorowa za zmarłych

18:00 – Za ++ Franciszka Jereczek i zmarłych z rodziny

18:00 – Za + Gerarda Troka

 

PIĄTEK – 11.06.2021

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA

7:00 – Za ++ Annę, Klemensa Cylkowskich i Michała Wieckiego

8:00 – Za ++ Zygmunta Ruchniewicz w 10 r. śm. i rodziców z obojga stron

8:00 – Za ++ Hildegardę, Leszka, Zygmunta

18:00 – O beatyfikację Czcigodnego Sługi Bożego o. Pawła Smolikowskiego CR

18:00 – Za ++ rodziców: Monikę, Józefa, Annę, Edwarda i dziadków z obojga stron

 

SOBOTA – 12.06.2021

7:00 – Za ++ Martę, Bazylego, Adriana, Franciszka i Stanisława

8:00 – Za + Jolantę Maroszyk

8:00 – Za ++ Marię, Reginę i z rodziny

18:00 – Za ++ Gertrudę, Kazimierza i Bronisława Fliskowskich

18:00 – Za ++ Zbigniewa Krzanowskiego w 9 r. śm. i rodziców z obojga stron

 

NIEDZIELA  – 13.06.2021

6:30 – Za ++ Bolesława Wryczę i Bernardę Niesiołowską

8:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Barbary i Stanisława

9:30 –  Za ++ Martę Mrozewską w r. urodzin i Alfonsa Mrozewskiego

11:00 – Za ++ Pelagię, Feliksa, Kazimierza Knut i z rodziny Łukowicz

12:15 – w int. Parafian

18:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o błogosławieństwo Boże, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Henryka i Elżbiety w 13 r. ślubu