KS. GERARD JANIKOWSKI - MISJONARZ I REKOLEKCJONISTA

Urodzony 04.06.1938 r.

Wstąpienie do Zgromadzenia: 31.07.1955 r.

Pierwsze śluby zakonne: 02.02.1957

Śluby wieczyste: 02.02.1960

Święcenia kapłańskie: 08.06.1963 r. Kraków z rąk Bpa Karola Wojtyły

 

Miejsca posługi duszpasterskiej:

  1. Poznań – katecheta
  2. Kraków, ul. Łobzowska 10 – wicerektor WSD i katecheta
  3. Złocieniec – wikariusz parafii
  4. Kraków, ul. Łobzowska 10 – wicerektor WSD i duszpasterz akademicki
  5. Bytom Szombierki – wikariusz
  6. Poznań Wida – Rektor Niższego Sem. Duch.
  7. Warszawa – wikariusz
  8. Kraków, ul. Łobzowska 10 – Ojciec Duchowny w Wyższym. S.D.
  9. Poznań Smochowice – Przełożony Domu i Proboszcz parafii
  10. Poznań – kapelan Sióstr Zmartwychwstanek przy ul. Głogowskiej
  11. KOŚCIERZYNA – rekolekcjonista i misjonarz (wygłoszonych 72   misji świętych)

 

Dog