KS. PIOTR BULCZAK  CR - WIKARIUSZ I KATECHETA

Urodzony: 10. 07. 1985

Wstąpienie do Zgromadzenia: 4. 08. 2005 

Pierwsze śluby zakonne: 15. 09. 2006 

Śluby wieczyste: 8. 12. 2010 

Święcenia kapłańskie: 12. 05. 2012 

Miejsca posługi duszpasterskiej: Kraków – Wola Duchacka, Kościerzyna (od 2015)