XXI NIEDZIELA ZWYKŁA - 25.08.2019r.

1. W poniedziałek 26 sierpnia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 7:00, 8:00, 15:45 i 18:00.W Częstkowie o godzinie 10:30 – Msza Święta Odpustowa – Święto Patronalne Kaplicy.Podczas każdej Mszy Świętej odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

1. W czwartek po Mszy Świętej o godzinie 18:00 adoracja Najświętszego sakramentu do godziny 20:00.

2. W sobotę 31 sierpnia o godzinie 17:00 Msza Święta za zmarłych Parafian w miesiącu sierpniu. Zapraszamy rodziny, przyjaciół, sąsiadów do wspólnej modlitwy.

3. W niedzielę 1 września o godzinie 16:00 Msza Święta dla Wspólnoty Żywego Różańca. Przed Mszą o 15:30 różaniec dla Wspólnoty, a po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

4. W niedzielę 1 września ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na nasze inwestycje parafialne – nową posadzkę i nowe ławki do naszej świątyni.

5. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”.

Ks. Ryszard Pacholec CR