VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 21.05.2017r.

Koci 1 idcie i gocie

1.             Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godzinie 15:00 będziemy sprawować Mszę Świętą dla dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

2.           Dzisiaj o godzinie 16:00 będziemy sprawować Mszę Świętą dla Dzieci przeżywających Rocznicę Pierwszej Komunii  Świętej.

3.           Dzisiaj nabożeństwo majowe o godzinie 17:30. Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej około godziny 18:30. Apel Jasnogórski od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00.

4.           W czwartek 25 maja wyrusza 343 Piesza Pielgrzymka do Wejherowa. Rozpoczęcie pielgrzymki Mszą Świętą o godzinie 5:30 w kościele Świętej Trójcy. Pożegnanie pielgrzymów przy naszym kościele około godziny 6:30.

5.           W czwartek po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo majowe i adoracja Najświętszego sakramentu do godziny 20:55.

6.           Zachęta Biskupa Pelplińskiego do Maryjnego Świętowania…

7.           Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”, a także nowy numer naszej gazetki parafialnej „U Janów”.

ks. Ryszard Pacholec CR