UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA  WSZECHŚWIATA – 22.11.2020r.

logo

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy Świętej o godzinie 12:15 wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Najświętszego Serca Jezusowego z „Aktem poświęcenia” – za publiczną modlitwę tekstem Aktu będzie można uzyskać odpust zupełny.

2. W listopadzie w dni powszednie po Mszy Świętej o godzinie 7:00 – wypominki i różaniec za zmarłych.

3. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.

4. W niedzielę 29 listopada rozpoczyna się Adwent. Już dziś zapraszamy na Roraty, które będziemy odprawiać od poniedziałku do soboty o godz. 6:30

5. W I Niedzielę Adwentu na Mszy Św. o godz. 8:00 poświęcimy Opłatki Wigilijne, które będzie można nabyć u Braci Zewnętrznych przed kościołem. Rozprowadzać będziemy też Świece Wigilijne w ramach „Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom”.

6. W niedzielę 29 listopada ofiary zbierane na tacę, przeznaczone są na budowę nowych kościołów w naszej diecezji pelplińskiej.

7. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”.

Ks. Ryszard Pacholec CR