XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 13.10.2019r.

1. Dzisiaj w całej Polsce obchody XIX Dnia Papieskiego pod hasłem „Wstańcie. Chodźmy!”. Przed kościołami zbiórka do puszek na Papieski Fundusz –„Dzieło Nowego Tysiąclecia” – za ofiarność i zrozumienie – „Bóg zapłać”

2. Dziś o godz. 1600 Msza Święta dla Rodziców i Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii świętej. Podczas Mszy Świętej zostaną poświęcone różańce.

3.  Październik - miesiąc nabożeństw różańcowych. Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godz. 1730. Modlitwą różańcową modlimy się codziennie po Mszy Świętej o godz. 700 i wieczorem po Mszy Świętej o godz. 1800. Dzieci na nabożeństwo różańcowe zapraszamy od wtorku do piątku na godz. 1630, młodzież zapraszamy w piątki na godz. 1930.

4.  W Kancelarii Parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych na listopad i intencje na Msze Święte zbiorowe, które zostaną odprawione 2 listopada w Dzień Zaduszny

5. W tym tygodniu w Logosie odbędą się spotkania dla Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej

- Środa 16.10

- klasa 3a SP nr 4 i 3a SP nr 2 godz. 1600 - Spotkanie + Różaniec

- klasa 3b SP nr 4 i „Prymus” godz. 1630 – Różaniec i spotkanie

- Piątek 18.10

- klasa 3b SP nr 2 godz. 1600 – spotkanie + Różaniec

- klasa 3c SP nr 4 godz. 1630 – Różaniec + spotkanie

6. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo różańcowe i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 2000

7. W niedziele, 20 października, u Młodzieży przed Kościołem po każdej Mszy świętej będzie możliwość nabycia „Papieskich Kremówek”. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony jak zawsze, na Duszpasterstwo Młodzieży w naszej Parafii.

8. W niedzielę, 20 października, po Mszy Świętej o godz. 1800 Młodzież Zmartwychwstańcza zaprasza na czuwanie modlitewno-muzyczne z okazji Dnia Papieskiego.

9. W niedzielę, 20 października, w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godz. 1500 będziemy sprawować Mszę Świętą dla dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół

10. Tomasz zaprasza Rodziców ministrantów i lektorów na spotkanie w dziś o godz. 1700 w Logosie

11. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „ Misyjna Droga” i „ W Rodzinie”

Ks. Ryszard Pacholec CR