XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.06.2018r.

1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godzinie 17:30. W dni powszednie po Mszy Świętej wieczornej.

2. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo czerwcowe i adoracja Najświętszego sakramentu do godziny 20:00.

3. W tym tygodniu naukę w szkołach kończą dzieci i młodzież.

- Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży klas VI, VII  i Gimnazjum w czwartek 21 czerwca o godzinie 9:45 (Szkoła nr 2 i nr 4),

- Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla dzieci od „O” do V klasy szkoły podstawowej nr 2 i 4 w czwartek 21 czerwca o godzinie 11:00,

- Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży szkół średnich w piątek 22 czerwca o godzinie 8:00.

Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży w środę 20 czerwca od godziny 17:00.

1. W sobotę 23 czerwca zapraszamy Ministrantów, Lektorów, Młodzież Zmartwychwstańczą, Marianki i Scholę „Canticorum” wraz z rodzinami na „Piknik Rodzinny” nad jeziorem w Dębrzynie.

- o godzinie 14:00 – Mecz na orliku przy Budowlance (ministranci-ojcowie, dziewczyny-matki),

- o godzinie 17:00 – nad jeziorem Msza Święta i rozpoczęcie pikniku.

1. W niedzielę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

2. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „W Rodzinie”.

3. W ubiegłą niedzielę Nasi Chórzyści zajęli 3 miejsce w XX festiwalu Pieśni chóralnej Czersk 2018. GRATULUJEMY !!!

Ks. Ryszard Pacholec CR