XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 15.10.2017r.

Koci 1idcie i gocie

1.          Zgodnie z uchwałą Konferencji Episkopatu Polski w dzisiejszą niedzielę (15.10.2017) przeprowadzane są badania niedzielnych praktyk duszpasterskich – „DOMINICANTES ET COMMUNICANTES” (uczęszczających na Mszę Świętą i przyjmujących Komunię świętą).
  2.          Dzisiaj u młodzieży przed kościołem po każdej Mszy Świętej będzie można nabyć „Papieskie Kremówki”. Dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na duszpasterstwo młodzieży w naszej parafii.
  3.          Dzisiaj nabożeństwo różańcowe o godzinie 17:30. Modlitwą różańcową modlimy się codziennie po Mszy Świętej o godzinie 7:00 i wieczorem o godzinie 18:00. Dzieci na nabożeństwo różańcowe zapraszamy od wtorku do piątku na godzinę 16:30. Młodzież zapraszamy na modlitwę różańcową w piątek na godzinę 19:30.
  4.          W Kancelarii Parafialnej przyjmujemy wypominki za zmarłych na listopad i intencje na Msze Święte zbiorowe, które zostaną odprawione 2 listopada w Dzień Zaduszny.
  5.          W tym tygodniu w środę 18 października w Logosie odbędą się spotkania dla Młodzieży klas trzecich gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania:

- o godzinie 18:45 grupa I i II,

- o godzinie 19:30 grupa III i IV.

6.   W czwartek po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo różańcowe i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.

7.        W niedzielę 22 października ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na cele misyjne.

8.       W trzęsieniu ziemi w Meksyku setki osób straciło życie a tysiące zostało pozbawionych swojego dobytku i środków do życia. Biskupi meksykańscy zwrócili się z prośbą o pomoc do Kościoła w Polsce. Dlatego w najbliższą niedzielę 22 października przed kościołem do puszek będą zbierane ofiary na pomoc dla poszkodowanych.

9.     W niedzielę 22 października przed kościołem będą zbierane podpisy pod projektem obywatelskim o nazwie „ZATRZYMAJ ABORCJĘ”.

10.        W niedzielę 22 października w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godzinie 15: 00 będziemy sprawować Mszę Świętą dla dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

11.     Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, ,,Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”.

Ks. Ryszard Pacholec

Dog