OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

II NIEDZIELA ZWYKŁA  – 14.01.2018 r.

                                              

 

 1. Dzisiaj o godzinie 16:00 Msza Święta dla Rodziców i Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.

 2. Dzisiaj spotkanie opłatkowe o godzinie 15:00 dla Wspólnoty Koła Radia Maryja, a o godzinie 16:00 dla Braci Zewnętrznych.

 3. Dzisiaj około godziny 16:45 Schola „Canticorum” serdecznie zaprasza na Bożonarodzeniowy spektakl słowno-muzyczny pt. „BETLEJEMSKA SZOPKA”.

 4. Trwa wizyta duszpasterska – kolęda. Kapłani przychodzą do naszych domów z modlitwą i błogosławieństwem. Porządek kolędy taki jaki został podany w otrzymanym informatorze.

 5. Prosimy by na czas kolędy korzystać z sakramentu spowiedzi podczas Mszy Świętych porannych. Nie będzie spowiedzi podczas Mszy Świętej wieczornej. 

 6. Od czwartku 18 stycznia do czwartku 25 stycznia w kościele będziemy przeżywać TYDZIEŃ MODLITW O JEDNOŚĆ CHRZEŚCIJAN pod hasłem „Prawica Twoja wsławiła się mocą (Wj 15,6)”. Zachęcamy do modlitwy w tej intencji.

 7. W czwartek po Mszy Świętej o godzinie 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.

 8. Ofiary zbierane na tacę w niedzielę 21 stycznia będą przeznaczone na Diecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

 9. W niedzielę 21 stycznia w naszym kościele o godzinie 16:00 KONCERT KOLĘD w wykonaniu naszego Chóru Parafialnego, Scholi Canticorum, Orkiestr Dętych, Solistów (Paweł Ruszkowski), Zespołów, Chóru i Orkiestry ze Szkoły Muzycznej. Zapraszamy. Po koncercie spotkanie opłatkowe dla wykonawców w Logosie.

 10. W niedzielę 21 stycznia w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej u Sióstr Niepokalanek będziemy sprawować Mszę Świętą dla dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

 11. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”.  

                                                       

                                                                          Ks. Ryszard Pacholec CR

                                                                    Proboszcz