OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA - 19.05.2019r.


 1. Dzisiaj o godzinie 15:00 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej będziemy sprawować Mszę Świętą dla dzieci niepełnosprawnych ich rodzin i przyjaciół.

 2. Dzisiaj Msza Święta o godzinie 16:00 dla Dzieci przeżywających Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

 3. Dzisiaj Nabożeństwo majowe o godzinie 17:30.

 4. Nabożeństwa majowe w ciągu tygodnia po Mszy Świętej wieczornej około godziny 18:30. Apel Jasnogórski od poniedziałku do soboty o godzinie 21:00.

 5. W tym tygodniu we wtorek 21 maja odbędą się spotkania dla Młodzieży przygotowującej się sakramentu bierzmowania ( 7 klasy) , o godzinie 18:45 grupa 1 i o godzinie 19:30 grupa 2.

 6. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo majowe i adoracja Najświętszego Sakramentu do 20:50.

 7. W piątek 24 maja o godzinie 19:00 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej u Sióstr Niepokalanek kolejne UWIELBIENIE – wspólna modlitwa, śpiew, konferencja, spowiedź – „Świadectwo życia Czcigodnego Sługi Bożego o. Pawła Smolikowskiego CR”.

 1. W przyszłą niedzielę 26 maja będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej ks. Mariusza Kiniorskiego CR, który skieruje do nas Słowo Boże i po Mszach Świętych razem z braćmi zewnętrznymi przed kościołem będzie zbierał ofiary na dokończenie remontu kościoła w naszej parafii zmartwychwstańczej w Krokowej.

 2. W zakrystii po Mszy Świętej można się zapisać na wyjazd na Lednicę 1 czerwca na XXIII Spotkanie Młodych. Koszt wyjazdu 60 zł.

 3. Pragniemy poinformować, że przyszłoroczne Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej odbędą się w naszej parafii w niedzielę 17 maja 2020 roku.

 4. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „W Rodzinie”.

                                                                          Ks. Ryszard Pacholec CR

                                                                    Proboszcz