XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.11.2017r.

Koci 1idcie i gocie

1.       Dzisiaj o godzinie 16:00 Msza Święta dla Rodziców i Dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej. Podczas Mszy Świętej zostaną poświęcone książeczki.

2.       W miesiącu listopadzie w dni powszednie po Mszy Świętej o godzinie 7:00 – wypominki i różaniec za zmarłych.

3.       W tym tygodniu w środę 15 listopada w Logosie odbędą się spotkania dla Młodzieży klas trzecich gimnazjum przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania:

- o godzinie 18:45 grupa I i II,

- o godzinie 19:30 grupa III i IV.

4.       W czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.

5.       W imieniu Proboszcza Parafii Świętej Trójcy ks. Antoniego Bączkowskiego zapraszamy na Uwielbienie do kaplicy Sióstr Niepokalanek (Sanktuarium MB Bolesnej) w piątek 17 listopada na godzinę 19:00. Będziemy w tym miesiącu uwielbiać Boga za cuda, jakie zdziałał w życiu świętych! Konferencję o świętych obcowaniu i kulcie relikwii wygłosi ks. Tomasz Koperek CR. Po wspólnej modlitwie zapraszamy na herbatę i ciastko.

6.       W niedzielę 19 listopada ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na Diecezjalne Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie.

7.       W niedzielę 19 listopada w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej
o godzinie 15:00 będziemy sprawować Mszę Świętą dla dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

8.      Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, ,,Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”, a także nowy numer naszej gazetki parafialnej „U Janów”.

Ks. Ryszard Pacholec

Dog