XXV NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.09.2018r.

1. Informujemy Parafian, że od wtorku 25 września będziemy przyjmować intencje Mszy Świętych na rok 2019.

2. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.

3. „Iskra Bożego Miłosierdzia” – pod takim hasłem organizowana jest na ulicach świata Koronka do Bożego Miłosierdzia.

W naszej Wspólnocie Parafialnej taką modlitwę w tym roku podejmiemy w piątek 28 września o godzinie 15:00 na Osiedlu Tysiąclecia w pobliżu bloków nr 7 i 13. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. W sobotę 29 września Msza Święta o godzinie 17:00 za zmarłych parafian w miesiącu wrześniu. Zapraszamy rodziny, przyjaciół, sąsiadów do wspólnej modlitwy.

2. W niedzielę 30 września ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na budowę nowych kościołów w naszej Diecezji Pelplińskiej.

3. W naszej świątyni wystawiona jest księga próśb i podziękowań za wstawiennictwem Czcigodnego Sługi Bożego Ojca Pawła Smolikowskiego CR. Zachęcamy do wpisywania swoich intencji oraz do rozpowszechniania Jego kultu w naszej wspólnocie parafialnej.

4. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi” i „W Rodzinie”, a także broszury (książeczki) o Słudze Bożym O. Pawle Smolikowskim CR.

Ks. Ryszard Pacholec CR