XX NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.08.2017r.

Koci 1idcie i gocie

1.          Dzisiaj przed kościołem zbierane są ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych przez nawałnicę. Za zrozumienie, solidarność, ofiarność
i otwarte serca – „Bóg zapłać”.

2.          W każdy wtorek w naszym kościele po Mszy Świętej o godzinie 8:00 Koronka Do Bożego Miłosierdzia.

3.          W każdą środę w naszym kościele Msza Święta o godzinie 18:00
z intencjami do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po Mszy Świętej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4.          W czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00.

5.          W sobotę 26 sierpnia – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze Święte z Uroczystości będą odprawione o godzinie 7:00, 8:00 i 9:30. W Częstkowie o godzinie 11:00 – Msza Święta Odpustowa – Święto patronalne kaplicy. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

6.          Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, ,,Misyjne Drogi” i „W Rodzinie”.

7.          Wszystkim Gościom, Parafianom – wypoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy letniej słonecznej pogody, dobrego wypoczynku, życzliwości od spotkanych ludzi, opieki Matki Bożej i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o modlitwie, niedzielnej i świątecznej Eucharystii

i o stosownym stroju wchodząc do kościoła.

Ks. Ryszard Pacholec