I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 18.02.2018 r.

1. Składamy podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na ogrzewanie naszego kościoła – „Bóg zapłać”.

2. Dzisiaj o godzinie 14:30 w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej będziemy sprawować Mszę Świętą dla dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

3. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 17:00 – zapraszamy.

4. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.

5. W Wielkim Poście w każdy piątek Droga Krzyżowa:

- dla dorosłych – o godzinie 8:30, 15:45 i 18:30,

- dla młodzieży – o godzinie 19:30,

- dla dzieci – o godzinie 16:30.

1. Rekolekcje Wielkopostne, które pomogą nam duchowo przygotować się do Świąt Wielkanocnych będą w naszej parafii:

-  Dla Dorosłych – od V Niedzieli Wielkiego Postu tj. od 18 do 21 marca;

- Dla Dzieci Szkół Podstawowych i Młodzieży Gimnazjalnej – od 12 do 14 marca.

W intencji Rekolekcji będziemy modlić się dziesiątką różańca w ciągu tygodnia po każdej Mszy Świętej. Prosimy chorych i cierpiących o modlitwę w tej intencji.

1. Informujemy narzeczonych, że katechezy przygotowujące do Sakramentu Małżeństwa rozpoczną się dla całego Dekanatu Kościerskiego w parafii Świętej Trójcy w Kościerzynie 24 lutego a zakończą się 25 marca 2018 r. Więcej informacji w gablotach przy wyjściu z kościoła.

1. Pomoc przy rozliczaniu podatku w czwartek o godzinie 17:00 w kancelarii.

2. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „W Rodzinie”.

Ks. Ryszard Pacholec CR