II  NIEDZIELA Wielkiego Postu 28.02.2021r.

1. Składamy podziękowanie za ofiary złożone do puszek na „POLSKICH MISJONARZY – Ad gentes.” – „Bóg zapłać”

2. W tym tygodniu przypadają pierwsze dni miesiąca.

W I czwartek 4 marca, na Mszy Świętej o godzinie 18:00 modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy Świętej nabożeństwo powołaniowe i adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.

1. W I piątek 5 marca po Mszy Świętej o godzinie 8:00 i 18:00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa.

DROGA KRZYŻOWA:

- dla dorosłych – o godzinie 8:30; 15:45 i 18:30

- dla młodzieży – o godzinie 19:30 – z Komunią Świętą

- dla dzieci – o godzinie 17:00 – z Komunią Świętą

Spowiedź podczas Mszy świętych porannych i po południu oda17:00.

W I sobotę 6 marca Msza Święta o godz. 8:00 o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny, a po niej nabożeństwo maryjne. W tym dniu kapłani udadzą się do chorych z posługą sakramentalną.

1. W niedzielę 7 lutego Msza święta dla Wspólnoty Żywego Różańca o godz. 16:00, przed Mszą, o godz. 15:30 różaniec dla Wspólnoty.

2. Również w niedzielę GORZKIE ŻALE z kazaniem pasyjnym o godzinie 17:00.

3. W niedzielę 7 marca ofiary zbierane na tacę przeznaczone są na nasze inwestycje parafialne - ogrzewanie podłogowe, nową posadzkę i nowe ławki do naszej świątyni.

4. Rekolekcje Wielkopostne w tradycyjnej formie będą w naszej parafii od IV Niedzieli Wielkiego Postu (14.03.2021).

5. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży w tym roku będą miały miejsce w ramach zajęć religii w szkole i zostały przygotowane on-line przez duszpasterstwo dzieci i młodzieży naszej diecezji.

6. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”.

Ks. Ryszard Pacholec CR - Proboszcz