XXV NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.09.2020r.

logo

1. Informujemy Parafian, że od wtorku 22 września będziemy przyjmować intencje Mszy Świętych na rok 2021.

2. W czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 adoracja Najświętszego Sakramentu do 20:00.

3. Informujemy narzeczonych, że katechezy przygotowujące do zawarcia Sakramentu Małżeństwa rozpoczną się 26 września (sobota) Mszą Świętą o 18:00 w parafii Świętej Trójcy. Szczegółowy program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń.

4. W dniach od 25-27 września, w „Logosie” odbędzie się kurs „Nowe Życie”, organizowany przez parafialną Wspólnotę „Galilea”. Są to rekolekcje skierowane do dorosłych w celu nawiązania lub pogłębienia więzi z Bogiem. Szczegółowe informacje o kursie i zapisach w gablocie na plakatach.

5. Zapraszamy rodziców dzieci, które przyjmą sakrament I Komunii Świętej w 2021 roku na spotkanie organizacyjne we wtorek, 22 września na godzinę 19:00 do kościoła.

6. Młodzież, która w tym roku przystąpi do sakramentu bierzmowania ma spotkanie w czwartek 24 września o godzinie 19:00 w „Logosie”.

7. Zwyczajowa zbiórka na Ziemię Świętą w Wielki Piątek i Wielką Sobotę (adoracja Krzyża) ze względu na stan pandemii nie odbyła się stąd Papież Franciszek prosi aby zbiórka ta, w roku 2020 odbyła się do puszek, w niedzielę 27 września.

8. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”.

Ks. Ryszard Pacholec CR