XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 16.07.2017

Koci 1 idcie i gocie

1.    W miesiącach wakacyjnych, w lipcu i sierpniu, odprawiamy w naszym kościele, w niedziele i święta, dodatkową Mszę św. o godz. 20.00.

2.    W środę Msza św. i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

3.    W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

4.    Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”.

5.    Wszystkim Gościom i Parafianom wypoczywającym na urlopach i wakacjach na Kaszubskiej Ziemi życzymy letniej, słonecznej pogody, dobrego wypoczynku, życzliwości spotkanych ludzi, opieki Matki Bożej i błogosławieństwa Bożego.

6.    Pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej i świątecznej Mszy św. i o stosownym stroju przychodząc do kościoła na Eucharystię.

Ks. Ryszard Pacholec