XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 17.09.2017r.

Koci 1idcie i gocie

1.           Składamy podziękowanie za ofiary złożone dzisiaj na Wyższe Seminarium Duchowne w Pelplinie – „Bóg zapłać”.
  2.           Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godzinie 15:00 Msza Święta dla dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.
  3.           Dzisiaj o godzinie 20:00 w Kościele parafialnym pw. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego w Łubianie odbędzie się Wieczór Miłosierdzia - Uwielbienia Jezusa Miłosiernego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.
  4.           W poniedziałek 18 września Święto Świętego Stanisława Kostki Zakonnika – Patrona Polski.
  5.          W poniedziałek 18 września ks. Ryszard Bała CR odwiedzi swoich chorych z posługa sakramentalną.
  6. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w Logosie we wtorek 19 września o godzinie 19:00 dla  Szkoły Podstawowej numer 2 (ul. Strzelecka) oraz w środę 20 września  o godzinie 19:00 dla Szkoły Podstawowej numer 4 (ul. Szkolna). Spotkanie prosimy potraktować jako ważne.
  7.           W czwartek w Święto Świętego Mateusza, Apostoła i Ewangelisty po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu
    do godziny 20:00.
  8.            Informujemy narzeczonych, że katechezy przygotowujące
    do zawarcia sakramentu małżeństwa rozpoczną się dla całego Dekanatu Kościerskiego w parafii Świętej Trójcy 30 września (sobota) Mszą Świętą
    o godzinie 18:00.
  9.            Na zakończenie Narodowego Kongresu Trzeźwości w niedzielę
    24 września w całej Polsce modlimy się o trzeźwość naszego narodu.
  10.  Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, ,,Misyjne Drogi” i „W Rodzinie”.

Ks. Ryszard Pacholec

Dog