XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 18.06.2017r.

Koci 1 idcie i gocie

1.           Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godzinie 15:00 będziemy sprawować Mszę Świętą dla dzieci niepełnosprawnych, ich rodzin i przyjaciół.

2.           Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe i procesja Eucharystyczna o godzinie 17:30.

3.           W tym tygodniu w środę 21 czerwca w Logosie odbędą się spotkania dla młodzieży gimnazjalnej klas drugich przygotowującej się do sakramentu bierzmowania:

- o godzinie 19:00  gimnazjum numer 2 – klasy 2A,B,C;

- o godzinie 19:45 gimnazjum numer 2 – klasa 2D, gimnazjum numer 1 oraz PRYMUS.

4.           W tym tygodniu naukę w szkołach kończą dzieci i młodzież.

-  Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży gimnazjalnej
w czwartek 22 czerwca o godzinie 9:45;

- Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla dzieci ze szkół podstawowych nr. 2 i 4 – w czwartek 22 czerwca o godzinie 11:00;

-  Msza Święta na zakończenie roku szkolnego dla młodzieży szkół średnich w piątek 23 czerwca o godzinie 8:00.Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży w środę 21 czerwca od godziny 17:00.

5.           W czwartek po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo czerwcowe i procesja Eucharystyczna – nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu.

6.           W piątek 23 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Po Mszy Świętej wieczornej nabożeństwo czerwcowe i procesja Eucharystyczna. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

7.           W sobotę 24 czerwca zapraszamy Ministrantów, Lektorów, Młodzież Zmartwychwstańczą i Marianki wraz z rodzinami na Piknik Rodzinny. Rozpocznie się o godzinie 14:00 Mszą Świętą w Kościele, następnie mecz rodzice – dzieci na Orliku przy Budowlance, a około godziny 17:00 grill i zabawy nad jeziorem w Dębrzynie.

8.           Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”.

ks. Ryszard Pacholec CR