XX NIEDZIELA ZWYKŁA - 19.08.2018

1. Dzisiaj w kościele Świętej Trójcy o godz. 18:45 koncert w ramach festiwalu Niepodległa Wielu Wymiarów. Program w gablocie.

2. W poniedziałek 20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła, patrona diecezji Pelplińskiej.

3. W każdy wtorek w naszym kościele po Mszy św. o godz.8:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W każdą środę w naszym kościele Msza św. o godz. 18:00 z intencjami do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz.20:00. O godz. 19:45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Na zakończenie Apel Jasnogórski.

6. W niedzielę 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.

7. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej.

8. Wszystkim Gościom, Parafianom wypoczywającym na urlopach i wakacjach, życzymy słonecznej pogody, dobrego wypoczynku, życzliwości od spotkanych ludzi, opieki Matki Bożej i błogosławieństwa Bożego.

Ks. Ryszard Pacholec CR