XV NIEDZIELA ZWYKŁA - 14.07.2019r.

1. W miesiącach wakacyjnych w lipcu i sierpniu w naszym kościele jest sprawowana dodatkowa Msza Święta w niedzielę i święta o godz. 20:00.

2. W każdą środę o godz. 18:00 Msza św. i Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20:00. O godz. 19:45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Na zakończenie odśpiewanie Apelu Jasnogórskiego.

4. Parafia organizuje pielgrzymko-wycieczkę w dniach 31.07 – 05.08.2019 do Bieszczad, Dębowca, Łagiewnik, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Częstochowy. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

5. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Misyjne Drogi”, „W Rodzinie”.

6. Wszystkim Gościom, Parafianom rozpoczynającym urlopy i wakacje, życzymy pięknej pogody, dobrego wypoczynku, życzliwości od spotkanych ludzi, opieki Matki Bożej i błogosławieństwa Bożego. Pamiętajmy o codziennej modlitwie, niedzielnej i Świątecznej Mszy Świętej i o STOSOWNYM STROJU /godnie, a nie swobodnie/ przychodząc do kościoła na Eucharystię.

Ks. Ryszard Pacholec CR