III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 24.03.2019r.

1. Przed kościołem u Braci Zewnętrznych można nabyć „Paschaliki” – Świąteczne Dzieło Pomocy Dzieciom.

2. Dzisiaj przed kościołem Marianki zbierają ofiary do puszek na kwiaty i dekoracje Grobu Pańskiego – za zrozumienie i ofiarność „ Bóg zapłać”.

3. Dzisiaj w Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej o godzinie 14:30 Msza Święta dla osób niepełnosprawnych ich rodzin i przyjaciół.

4. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godzinie 17:00.

5. W poniedziałek 25 marca – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia i Dzieło Duchowej Adopcji. Msze Święte w naszym kościele o godzinie 7:00, 8:00 i 18:00. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

6. W dniach 25 - 27 marca w naszym domu zakonnym będzie gościł Przełożony Generalny naszego Zgromadzenia Zmartwychwstańców ks. Paul Voisin CR. Ks. Generał dokona przewidzianej prawem kościelnym i zakonnym wizytacji naszej Wspólnoty Zakonnej.

7. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 20:00.

8. W piątek 29 marca Zespół Młodzieży Zmartwychwstańczej serdecznie zaprasza na godzinę 19:30 na Muzyczną Drogę Krzyżową „…umarłeś bym ja mógł żyć”.

9. W sobotę 30 marca o godzinie 17:00 Msza Święta za zmarłych Parafian w miesiącu marcu – zapraszamy rodziny, przyjaciół i sąsiadów.

10. W niedzielę 31 marca ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na budowę nowych kościołów w naszej Diecezji Pelplińskiej.

1. W IV Niedzieli Wielkiego Postu 31 marca rozpoczynamy nasze WIELKOPOSTNE REKOLEKCJE. Nauki rekolekcyjne będą głoszone w sobotę 30 marca podczas Mszy Świętej wieczornej i w niedzielę 31 marca podczas każdej Mszy Świętej, w dniach od 1 do 3 kwietnia podczas Mszy Świętych o godzinie 9:30, 15:45 i 18:00.

Dla Młodzieży Szkoły Budowlanej, Drzewnej i Inkubatora od poniedziałku do środy o godzinie 8:15.

Rekolekcje będzie głosił ks. Gabriel Koch CR – Słowak posługujący razem z ks. Jarosławem Kinką CR w Velke Levare.

1. Zachęcamy do nabywania prasy religijnej: „Pielgrzym”, „Mały Pielgrzym”, „Droga”, „Misyjne Drogi”.

Ks. Ryszard Pacholec CR