INTENCJE  MSZALNE  17.10- 24.10.2021

 

XXIX NIEDZIELA  ZWYKŁA – 17.10.2021

  6:30 – Za ++ Marię i Henryka Kerlin

  8:00 – Za ++ Edmunda i Helenę Toczek

  9:30 – Za ++ Teresę, Jana Zdrojewskich, Helenę, Józefa Bruskich

11:00 – Za ++ Augustyna, Urszulę Szymańskich, Wandę, Edmunda Wierzba i Renatę Sandli

12:15 – Dziękczynno-błagalna o Boże błogosławieństwo, zdrowie, opiekę Matki Bożej dla Gertrudy w 77 r. urodzin

18:00 – Za ++ Jadwigę, Wiktora Wojciechowskich, rodziców i rodzeństwo z obojga stron

         

PONIEDZIAŁEK – 18.10.2021

  7:00 – Ku czci Ducha Świętego

  8:00 – Za + Władysławę Małek

  8:00 – Za ++ Stanisława Szyca i Jana Gosz

18:00 – Za ++ Irenę Jereczek i rodziców

18:00 – Za + Marię Czucha int. od sąsiadów

 

WTOREK – 19.10.2021

  7:00 – Za ++ Leokadię i Leona Treder

  7:00 – Za ++ Teresę, Annę, Klemensa Bronk

  8:00 – Za ++ Stanisława i z rodziny Michalskich oraz Stanisława Słomińskiego

  8:00 – Za + Bernadetę Hinz w 1 r. śm.

18:00 – Za ++ Bogumiła Klinkosz, rodziców: Weronikę, Franciszka, braci: Henryka, Czesława i z rodziny

18:00 – Za + Wiesława Lehmann w 9 r. śm.

 

ŚRODA  – 20.10.2021

  7:00 – Za ++ Irenę w 23 r. śm., Romualda Bielawa, rodziców i rodzeństwo

  7:00 – Za ++ Urszulę, Michała, Marię, Kazimierza i Ryszarda

  8:00 – Za + Leona Murglin w 23 r. śm.

  8:00 – Za ++ Tadeusza i Teresę Dąbkiewicz, rodziców z obojga stron

18:00 – Intencje do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK – 21.10.2021

  7:00 – Za + Stefana Lemańczyk w 6 r. śm.

  8:00 – Za ++ Helenę, Władysława Machola

  8:00 – ­Za ++ rodziców

18:00 – Za ++ Jerzego i Leszka Miotk, rodziców i dziadków z obojga stron

18:00 – Za ++ Jerzego Knybę w 11 r. śm. i jego rodziców Wandę i Bronisława

 

PIĄTEK – 22.10.2021

  7:00 – Za ++ Kazimierza Szczapa i Teresę

  8:00 – Za + Urszulę Duy

  8:00 – Za ++ Bogusława, rodziców z obojga stron, siostrę i brata

18:00 – Za ++ Jana Burczyk w r. śm., Agnieszkę, Franciszkę i Józefa

18:00 – Za ++ Jadwigę w 21 r. śm. i Bolesława Bielawów, ich rodziców i rodzeństwo

 

SOBOTA – 23.10.2021

  7:00 – Za + Jerzego

  8:00 – Za + Józefa Bober

  8:00 – Za ++ Romana Kwas w 26 r. śm., rodziców z obojga stron i Anię Bystron

18:00 – Za ++ Bronisławę Wołowicz w 6 r. śm., Tadeusza Wołowicz w 1 r. śm., Ryszarda, Mariana, Helenę, Zygmunta Wołowicz, Władysławę, Edwarda, Tadeusza Rogala, Mieczysława, Michała Broda

18:00 – Za ++ Tadeusza Słomińskiego, rodziców i teściów

 

XXX NIEDZIELA  ZWYKŁA – 24.10.2021

  6:30 – Za ++ Anastazję, Alfonsa, Leonarda Gorczyńskich i z rodziny Wyrowińskich

  8:00 – Za ++ Gertrudę, Ignacego, Zbigniewa, Zdzisława Szulist

  9:30 – Za + Kazimierza Knut w 4 r. śm.

11:00 – Za ++ Józefa Werochowskiego w 13 r. śm, rodziców z obojga stron i rodzeństwo

12:15 – w int. Parafian

15:00 – W int. Niepełnosprawnych i Rodzin – Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej

18:00 – Za ++ Wandę i Benona Lindstet