I N T E N C J E   M S Z A L N E

22.11 - 29.11.2020

NIEDZIELA – 22.11.2020

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

6:30 – Za ++ rodziców: Annę i Józefa Węsierskich

8:00 – Za ++ rodziców: Zofię, Alfonsa i ++ z rodziny Kosznik, Stencel i Patoka

9:30 – Za ++ Marię, Antoniego, Tadeusza Kapiszka

11:00 – Za ++ Jadwigę, Teofila Rybakowskich, Helenę, Kazimierza, Stefana, Stanisława i Józefa Stencel

12:15 – w int. Parafian

18:00 – Za ++ Alfonsa, Kazimierza, babcie i dziadków, Cecylię i Henryka Kamińskich

 

PONIEDZIAŁEK –23.11.2020

  7:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla br. Klemensa z okazji imienin

  8:00 – Za + Romana Kiełpin

  8:00 – Za + Krystynę Urbańską

18:00 – Za ++ Gertrudę i Stanisława Kulka

18:00 – Za ++ Klarę i Felicjana Cieplińskich i dziadków

 

WTOREK– 24.11.2020

  7:00 – Za ++ Marię i Antoniego Okoniewskich, dziadków i rodzeństwo z obojga stron

  7:00 – Za ++ Teresę Machola, Irenę Władysława Lipka

  8:00 – Za ++ Beatę German, Gerarda German, Annę, Michała Hawryszków, Józefa Szwistenberk

18:00 – Za + Henryka Staubach

18:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Marii z okazji urodzin

 

ŚRODA – 25.11.2020

  7:00 – Za ++ Kazimierza Dawidowskiego w 12 r. śm., rodziców z obojga stron, Marię Gmyrek w 4 r. śm. i dusze w czyśćcu cierpiące

  7:00 – Za ++ Stanisława, Józefa i Wandę

  8:00 – Za ++ Józefa, Stanisławę Herników, Romana, Annę Woźnickich, Marka Jońskiego i z rodziny

  8:00 – Za ++ Michała, Teresę Treder i Wojciecha Pytel

18:00 – Zbiorowa do M. B. Nieustającej Pomocy

 

CZWARTEK– 26.11.2020

  7:00 – Za ++ Jana Chmielewskiego, Katarzynę i Augustyna

  7:00 – Za + Marię Leper w 20 r. śm.

  8:00 –Za ++ Stanisława i z rodziny Stencel

  8:00 – Za ++ Krystiana Singer – od sąsiadów z Os. Tysiąclecia nr 6

18:00 – Za ++ Jana Kłopotek w r. śm. i Helenę

18:00 – Za ++ Irenę Łukowicz w 4 r. śm. i Wiktora

 

PIĄTEK– 27.11.2020

  7:00 – Za ++ Wandę, Jana, Jadwigę, Zygmunta, Leszka, Janusza i z rodziny

  7:00 – Za ++ teściów, rodziców, Jadwigę, Andrzeja i dziadków

  8:00 – Za ++ Juliannę, Józefa, Eugeniusza Machut i Michała Wieckiego

  8:00 – Za + Wacława Radelskiego

18:00 – Za ++ Annę Bigus, Franciszka i Anastazję Stenka i z rodziny Bigus i Stenka

18:00 – Za ++ Irenę, Józefa Jereczek i Reginę, Czesława Dorau

 

SOBOTA– 28.11.2020

  7:00 – Za ++ Helenę i Stanisława Modrzejewskich

  7:00 – Za ++ Stefanię i Edmunda Klamann

  8:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Edeltrauty w dniu urodzin

  8:00 – Za ++ Za ++ Zofię i Edmunda Polak

18:00 – Za ++ Annę i Franciszka Cieszyńskich, Czesławę i Tadeusza Masłowskich

18:00 – Za ++ Feliksa i Jacka Kierlin

 

NIEDZIELA – 29.11.2020

I NIEDZIELA ADWENTU

6:30 – Za + Annę Cherek w 21 r. śm.

8:00 – Za ++ Martę i Alfonsa Cieszyńskich, Zdzisławę i Bronisława Struk

9:30 – Za ++ Annę, Bronisława i Edmunda Kropidłowskich

11:00 – Za ++ Józefa, Jerzego, Kazimierza, Zygmunta, Reginę i Helenę

12:15 – w int. Parafian

18:00 – Za ++ Otylię, Maksymiliana Brzezińskich ich rodziców i Tomasza Brzezińskiego