I N T E N C J E   M S Z A L N E

03.01 - 10.01.2021

 

 

NIEDZIELA – 03.01.2021

 II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

6:30 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Teresy i Zdzisława w 29 r. ślubu

8:00 – Za + Jadwigę Sobaszkiewicz – greg. 2

9:30 – Za ++ Janinę, ojca Uga Piankowskich i brata Jerzego

11:00 – Za ++ Helenę i Hieronima Plichta i z rodzin obojga stron

12:15 – w int. Parafian

16:00 – O zdrowie, błogosławieństwo Boże dla członkiń i członków Żywego Różańca

18:00 – Za + Agnieszkę Szulc – greg. 2

 

PONIEDZIAŁEK – 04.01.2021

  7:00 – Za + Agnieszkę Szulc – greg. 3

  7:00 – Za ++ Krystynę i Ryszarda Kreft

  8:00 – Za + Jadwigę Sobaszkiewicz – greg. 3

  8:00 – Za ++ Józefa i Stanisławę Pawelskich

18:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Rajmunda z okazji urodzin

18:00 – W int. mieszkańców ul. Bolduana, ul. Słowackiego, Mickiewicza, Sikorskiego

 

WTOREK– 05.01.2021

  7:00 – Za + Agnieszkę Szulc – greg. 4

  7:00 – Za ++ Kazimierza Pirch, rodziców z obojga stron i rodzeństwo

  8:00 – Za + Jadwigę Sobaszkiewicz – greg. 4

  8:00 – Za + Halinę Szuta int. od wdzięcznych wychowanków Klasy Kolejowej

18:00 – W int. mieszkańców z ulicy Marchewicza, Derdowskiego, Kościerzyna – Wybudowanie -  prawa strona: ul. Kawaleryjskiej, Kościerskiej i Ogrodniczej

18:00 – Za ++ Gertrudę i Stanisława Kluka

 

ŚRODA – 06.01.2021

OBJAWIENIE PAŃSKIE

  6:30 – Za + Agnieszkę Szulc – greg. 5

8:00 – Za + Jana Bilińskiego w 22 r. śm.

9:30 – Za ++ rodziców: Anielę, Antoniego, braci Huberta, Zbigniewa, Gerarda, Stanisława i Henryka

11:00 – Za + Czesława Dolnego w 1 r. śm.

12:15 – w int. Parafian

18:00 – Za + Jadwigę Sobaszkiewicz – greg. 5

 

CZWARTEK– 07.01.2021

  7:00 – Za + Agnieszkę Szulc – greg. 6

  7:00 – Za ++ Agnieszkę, Franciszka Kuklińskich i rodzeństwo

  7:00 – Za + Piotra Kwidzińskiego w 1 r. śm.

  8:00 – Za + Jadwigę Sobaszkiewicz – greg. 6

  8:00 – Za ++ Irenę i Józefa Jereczek, Reginę, Czesława Dorau

18:00 – W int. mieszkańców z ulicy Kartuskiej – Domki, ul. Kartuskiej 6a, 6b, Jeziornej 1a i b 

18:00 – O powołania kapłańskie i zakonne

 

PIĄTEK– 08.01.2021

  7:00 – Za + Agnieszkę Szulc – greg. 7

  7:00 – Za + Teresę Machola w 8 r. śm.

  7:00 – Za + Mirosława Brzoskowskiego w 6 r. śm.

  8:00 – Za + Jadwigę Sobaszkiewicz – greg. 7

  8:00 – Za ++ Stefana, Irenę, Teofila, Gertrudę, ich rodziców i rodzeństwo

18:00 – W int. mieszkańców z ulicy Prusa, Jeziornej (domki), Traugutta, Świętojańskiej 14, Świętojańskiej – domki, Miodowej, Kowalskiej

18:00 – Za + Edmunda Lorbieckiego w 22 r. śm.

 

SOBOTA– 09.01.2021

  7:00 – Za + Agnieszkę Szulc – greg. 8

  7:00 – Za ++ Agnieszkę i Józefa Burczyk w r. śm. i Zbigniewa Krzanowskiego

  8:00 – Za + Jadwigę Sobaszkiewicz – greg. 8

  8:00 – Za ++ Helenę i z rodziny Stolc i Stankowskich

  8:00 – Za ++ Martę i Jana Teca

18:00 – W int. mieszkańców ulicy Kartuskiej 8a, 8b, 9a, 9b, 10a, 10b, 11a, 11b, 13a, 13b

18:00 – Za + Tadeusza Słomińskiego

 

NIEDZIELA – 10.01.2021

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

6:30 – Za ++ Marciannę, Józefa Kulas i ich rodziców

8:00 – Dziękczynno-błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Krystyny

9:30 – Za + Jadwigę Sobaszkiewicz – greg. 9

11:00 – Za + Agnieszkę Szulc – greg. 9

12:15 – w int. Parafian

18:00 – Za ++ Martę, Roberta, Grzegorza, Alfonsa, Kazimierza Trzebiatowskich