I N T E N C J E   M S Z A L N E

11.11.  -  18.11.2018

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA– 11.11.2018

  6:30 – Za ++ Monikę, Józefa, Annę

  8:00 – Za ++ Wandę, Benona Lindstet, Stanisława i Krzysztofa Kaszubowskich

  9:30 – O Błogosławieństwo Boże w pracy duszpasterskiej
             dla Ks. Stanisława Stenka CR

11:00 – Za ++ Antoniego Wiercigrocha i jego rodziców

12:00 – W intencji Ojczyzny

16:00 – W intencji Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej

18:00 – Za ++ Janinę, Czesława Rekowskich, rodziców i rodzeństwo

 

PONIEDZIAŁEK – 12.11.2018

 

  7:00 – Za + Bernarda Prądzińskiego

  7:00 – Za ++ Tadeusza i Halinę Lemke

  8:00 – Za ++ Rozalię, Józefa Skwierawskich, Juliannę,
              Genowefę, Franciszka Peplińskich

18:00 – Za + Janusza Karassek w 9 rocznicę śmierci

18:00 – Za + Zbigniewa

 

WTOREK– 13.11.2018

 

  7:00 – Za ++ rodziców z obojga stron i z rodziny

  7:00 – Za ++ Jadwigę Sawicką i Józefa

  8:00 – Za ++ Jana, Marię, Zygmunta, Włodzimierza Cierpiszów
            oraz Jerzego Tuzimka

18:00 – Za ++ Brunona Kreft i jego rodziców

18:00 – Za ++ Marię i Ryszarda Fennig

 

ŚRODA– 14.11.2018

 

  7:00 – Za ++ z rodziny Wróblewskich i Bolduan

  7:00 – Za ++ z rodziny Kuchta, Gransickich i Bargańskich

  8:00 – Za ++ Krzysztofa, Brygidę Pałasz, Marię Bielawa

  8:00 – Za ++ Gertrudę i Józefa Czapiewskich

18:00 – Zbiorowa do M. B. Nieustającej Pomocy

 

 

CZWARTEK– 15.11.2018

 

  7:00 – Za ++ Gertrudę Teca w 2 rocznicę śmierci i z rodziny

  7:00 – Za + Stanisława Zimmermann

  8:00 – Ku czci Ducha Świętego

  8:00 – Za ++ Franciszkę Andrzejewską w 1 rocznicę śmierci i Henryka

18:00 – Za ++ rodziców: Łucję, Augustyna, braci Władysława,
             Józefa i matkę Natalię Pobłocką

18:00 – Za + Wandę Piankowską w 11 rocznicę śmierci

 

PIĄTEK– 16.11.2018

 

  7:00 – Za + Lucjana Koch

  7:00 – Za ++ Edmunda Polak i Zofię

  8:00 – Za ++ Genowefę i Brunona Kreft

18:00 – Za ++ Edmunda Berth, Mateusza Wendt i rodziców z obojga stron

18:00 – Za + Franciszka Piankowskiego

18:00 – Za + Danutę Zrodowską w 1 rocznicę śmierci

 

SOBOTA– 17.11.2018

 

  7:00 – Za ++ Zofię, Józefa, Bogdana Bednarek

  7:00 – Za ++ Helenę i Feliksa Tusk

  8:00 – Za ++ Helenę i Konrada Krakowskich

  8:00 – Za ++ Józefa, rodziców z obojga stron i dusze w czyśćcu cierpiące

18:00 – Dziękczynno błagalna o Boże błogosławieństwo, opiekę
            Matki Bożej i zdrowie dla Iwony w 50 rocznicę urodzin

18:00 – Za ++ Annę i Józefa Węsierskich

 

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA– 18.11.2018

 

  6:30 – Dziękczynno błagalna o Boże błogosławieństwo, opiekę
            Matki Bożej i zdrowie dla Mireli i Romana w 30 rocznicę ślubu

  8:00 – Za ++ Martę, Gracjana, Zygmunta, Alfonsa, Barbarę Męcikalskich

  9:30 – Za ++ rodziców: Zofię, Alfonsa, z rodziny Stencel, Kosznik i Patoka

11:00 – Za ++ Wandę Kafarską oraz Bronisława, Andrzeja i Henryka

12:15 – Za ++ Helenę, Stanisława, Andrzeja, Zdzisława, Tomasza Willich

12:15 – W intencji Ojczyzny, Radia Maryja,
            Telewizji Trwam i dzieł z nimi związanych

18:00 – Za ++ Reginę, Alfonsa i Józefa Łukowicz