Mobile Joomla Template

 

PARAFIA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

W KOŚCIERZYNIE

  

 

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE ŻYCIA PARAFII

  1. W Adwencie Msza św. Roratnia od poniedziałku do soboty o godz. 6:30.

  2. Chorych z Świąteczną posługą sakramentalną odwiedzimy w poniedziałek 17.12. od g. 9:00. Ks.Tomasz w czwartek 20.12.

  3. Pasterka w naszym kościele o godz. 22:00 i 24:00 – po Pasterkach życzenia i wspólne łamanie się opłatkiem.

  4. Koncert Kolęd w naszym kościele 30.12.2018 r. o godz. 16:00. Po koncercie spotkanie opłatkowe dla Chóru, Scholi, Orkiestry, Zespołu Młodzieży Zmartwychwstańczej i zaproszonych Gości.

  5. 31 grudnia o godz. 16:30 zapraszamy na Mszę św. Za Zmarłych Parafian w mijającym roku 2018.

  6. Msza św. i Nabożeństwo na zakończenie Starego Roku 31 grudnia o godz. 18:00.

  7. W Nowy Rok 01.01.2019 r. nie będzie Mszy Św. o g. 6:30. W Nowy Rok będzie dodatkowa Msza Św. o g. 16:00.

  8. Msza św. dla Wspólnoty Żywego Różańca 06.01.2019 r. o godz. 15:00. Po Mszy św. spotkanie opłatkowe dla Wspólnoty w „Logosie”.

  9. Msza św. dla Rodziców i Dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej 13.01.2019 r. o godzinie 15:00. Po Mszy św. JASEŁKA w wykonaniu Scholi „Canticorum”.

  10. Spotkanie opłatkowe dla Liturgicznej Służby Ołtarza i Duszpasterstwa Młodzieży Zmartwychwstańczej i Marianek
    – razem z Rodzicami – 13.01.2019 r. o godz. 17:00 – w „Logosie”.

  11. Msza św. zbiorowa za zmarłych 10.01.2019 r. o godz. 18:00.

  12. Kolęda od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 do 21:00, a w soboty od 15:00 – 21:00. Dzieci i młodzież prosimy o przygotowanie zeszytów z religii.

  13. Na czas kolędy w dni powszednie spowiadamy tylko rano podczas Mszy św.

  14. Wodę święconą można nabrać w kościele obok ambony.

  15. Kolęda na zamówienie – rodzina, która w wyznaczonym terminie nie mogła przyjąć kapłana, może to uczynić – 29 stycznia 2019 r. – po wcześniejszym zgłoszeniu w Kancelarii Parafialnej (58) 686 31 71

 

PLAN KOLĘDY 2018/2019

PARAFIA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO W KOŚCIERZYNIE

 

DATA

Dzień

U L I C E

28.12.2018

Pt.

ul. Świętojańska 12a i 12b, Strzelecka

29.12.2018

Sob.

Częstkowo, Ludwikowo, Fingrowa Huta, Wieprznica, Owśnice,

ul. Świętojańska 13a, 13b

02.01.2019

Śr.

ul. Jeziorna 1a, ul. Staffa, Reja, Kraszewskiego, Broniewskiego, Kopernika, Nałkowskiej

03.01.2019

Czw.

ul. Jeziorna 3a, ul. Bolduana, Strzelnica,  Sienkiewicza, Brzechwy, Lipowa

04.01.2019

Pt.

ul. Jeziorna 1b,  ul. Słowackiego, Mickiewicza, Sikorskiego

05.01.2019

Sob.

ul. Jeziorna 3b, ul. Abrahama, Marchewicza, Derdowskiego

07.01.2019

Pon.

ul. Jeziorna 3c,  Kościerzyna – Wybudowanie (jadąc od miasta w str. Skorzewa  –   prawa strona), ul. Świętojańska 14,  Świętojańska-domki, Miodowa, Kowalska

08.01.2019

Wt.

Kościerzyna – Wybudowanie (jadąc od miasta w str. Skorzewa  –  lewa strona), ul. Kościerzyna – Wybudowanie pod Skorzewo, Chabrowa, Graniczna, Jaśminowa, Kalinowa, Kościerska, Lawendowa,

ul. Skłodowskiej 18a

09.01.2019

Śr.

Kościerzyna – Wybudowanie – lewa strona, ul. Liliowa, Makowa, Poziomkowa, Różana, Wrzosowa, ul. Skłodowskiej 18b

10.01.2019

Czw.

ul. Skłodowskiej 18c, ul. Prusa, Jeziorna (domki), Traugutta

11.01.2019

Pt.

ul. Skłodowskiej 18d,  Gulgowskich, Gryfa Pomorskiego, Ceynowy, T. Rogali 17

12.01.2019

Sob.

ul. Skłodowskiej 16a, Borzyszkowskiego, Damrota, Gostkowskich, Glocka, Landowskiego, Gończa, Maczka, Przebendowskiego, Remusa, Wysockiego, Targowskiego, Wryczy, Ks. H. Jastaka

14.01.2019

Pon.

ul. Skłodowskiej 16b, Młodokaszubów, Bolewskiej, Piłsudskiego, Majkowskiego

15.01.2019

Wt.

ul. Skłodowskiej 16c, Łąkowa, Wiejska, Zielona, Błękitna, Piaskowa, Karpiowa, Gałęźna, Gwiezdna, Srebrzysta, Złocista, Biała

16.01.2019

Śr.

Os. Tysiąclecia 10, 13a, 13b, 13c, 17, ul. Krasickiego i Dom dziecka

17.01.2019

Czw.

ul. Słoneczna, Księżycowa, Skłodowskiej 8 i 14

18.01.2019

Pt.

Os. Tysiąclecia 5, 6a, 6b, 6c, 7a, 7b, 7c

19.01.2019

Sob.

Os. Tysiąclecia 2, 3, 4, 8, Wybickiego 14

21.01.2019

Pon.

Os. Tysiąclecia 9, Wybickiego, Szopińskiego

22.01.2019

Wt.

ul. Heykiego (domki), 1a, 1b, 1c, Kartuska 9a

23.01.2019

Śr.

ul. Kartuska 9b, 6a, 6b, 8a, 8b, 10a, 10b, 16a, 16b

24.01.2019

Czw.

ul. Kartuska 12a, 12b, 13a, 13b, 14, 18a, 18b

25.01.2019

Pt.

Kartuska – Domki, ul. Szkolna, Skłodowskiej 2 i 4

26.01.2019

Sob.

ul. T. Rogali 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 18, 19

28.01.2019

Pon.

ul. Wybickiego 16, T. Rogali 20, 21, 22a, 22b, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31a, 31b, 32, 33, 34, 34a, 35, Skłodowskiej 6, 10, 12

29.01.2019

Wt.

ul. Kartuska 11a, 11b, ul. Kartuska 20, Kolęda na zamówienie

 

 

ApliRach4                     

 Czytaj więcej - pobierz aplikacje na IPOD-a. TUTAJ

 Czytaj więcej - pobierz aplikację na ANDRIOD-a TUTAJ